Komiķi

Edgars Bāliņš

Comedy Latvia līdzdibinātājs un viens no zināmākajiem jaunajiem komiķiem. Edgars savā kontā var lepoties ar divām izpārdotām solo izrādēm “Bez maz vai” un “Tādā ziņā viss chill”. Viņš ir ieguvis plašākas publikas atpazīstamību piedaloties un veidojot Sarunu festivāla “Lampa” politiķu cepienu, kā arī uzturot vienu no populārākajiem Latvijas Twitter kontiem.

 

Dana Jurkjāne

Comedy Latvia līdzdibinātāja un pirmā sieviete stand-up komiķe Latvijā. Danai savos stāstos patīk paņemt no reāliem dzīves notikumiem un iepīt tos asprātīgos kalambūros. Viņa kopā ar kolēģiem organizē lielākos stand-up comedy pasākumus Latvijā gan ar talantīgākajiem pašmāju, gan ārzemju komiķiem.

Rūdolfs Kugrēns

Pašlaik viens no zināmākajiem un aktīvākajiem jaunajiem komiķiem. Rūdolfs ir priecējis publiku visā Latvijā ar jau 4 solo izrādēm “Ikdieņi”, “Versus”, “Fiasko” un “NēNuJā”, kurās viņš runā par lietām, kas ir gan sabiedriski, gan politiski aktuālas. Rūdolfs iemanotijs plašākas publikas atpazīstamību piedaloties un veidojot Sarunu festivāla “Lampa” politiķu cepienu.

Jānis Kreičmanis

Denis Tulpe

Ar stand-up comedy nodarbojas vairāk kā divus gadus, tajā laikā paspējis uzstāties vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jelgavā u.c. Ir uzstājies tādos pasākumos kā festivālā Positivus, radio Pieci – raidījumā “Izklausies smieklīgs” un TV24 tiešraidē – stand-up mic vakarā. 2015.gadā Kaņepes kultūras centrā debitēja ar savu pirmo solo izrādi ar nosaukumu “Kāds sakars?”. Deni varētu raksturot kā kaislīgu bohēmiķi, kurš nebaidās pasmieties par sevi un citiem – iepinot savus pārdzīvojumus un domas interesantos, un abstraktos stāstos.

Maksims Trivaškevičs

Patīk stāstīt jokus un iesaistīt tajos publiku. Pamanījies līdz asarām sasmīdināt publiku visā Baltijā. Divu humoristisku grāmatu autors. Riktīgi kruts.

Aleksandrs Guzenko

Kalvis Troska

Ar stand-up comedy uzsāka nodarboties pirms nedaudz vairāk kā gada, taču šajā laika posmā ir pierādījis sevi kā asprātīgu un orģinālu personību stand-up scēnā. Šajā laikā viņš ir paspējis uzstāties radio Pieci raidījumā “Izklausies smieklīgs”, festivālā “Positivus” un priecēt cilvēkus vairākās Latvijas pilsētās. Kalvi varētu raksturot kā “one-lineru” speciālistu, kurš nebaidās iziet ārpus rāmjiem – apkopojot savus novērojumus un idejas oriģinālā un amizanti kodolīgā veidā.

Louis Zezeran

Comedy Latvia co-founder and bringer of stand-up comedy to the Baltics. At first glance Louis strikes you as a typical sun-drenched Australian. His enthusiasm makes you think that just a moment ago he had wrestled a crocodile, he is a fun guy with a ravenous appetite for life.His car and the desperate search for human intimacy are the main motivators in Louis’s life. He respects feelings, both good and bad and greatly appreciates Estonians’ ability to enjoy the moment and value their own culture. With stand-up, both on stage and behind the scenes, he can give something back to the country he has come to love so much.

 

Visi mūsu komiķi ir talanta pilni mākslinieki, kuri var labi papildināt gan jūsu privātos pasākumus, gan reklāmas projektus. Ja jums rodas jautājumi vai lielāka interese par kāda komiķa spējām vai izdarībām droši rakstiet mums e-pastu uz info@comedylatvia.lv vai nekautrējaties zvanīt uz kādu no minētajiem numuriem +371 29882800 (LV) vai +372 55953996 (ENG).