Komiķi

Edgars Bāliņš

Comedy Latvia līdzdibinātājs un viens no pieredzes bagātākajiem komiķiem Latvijā. Veiksmīgi izpārdevis divas soloizrādes “Bez maz vai” un “Tādā ziņā viss chill” zināms arī kā pieprasīts pasākumu vadītājs dažāda līmeņa notikumos. Darbojas arī ansamblī “Singapūras Satīns”, taču Edgara sirds tomēr pieder “Eirovīzijai”. Viņš ir ieguvis plašākas publikas cieņu piedaloties un veidojot Sarunu festivāla “Lampa” politiķu cepienu, kā arī uzturot vienu no populārākajiem Twitter kontiem Latvijā.

 

Dana Jurkjāne

Comedy Latvia līdzdibinātāja un vadītāja, kā arī savlaik vienīgā sieviete stand-up komiķe Latvijā. Dana ar stand-up komēdiju nenodarbojas kopš 2016. gada, kad pilnībā pārņēma producēšanas pienākumus. Viņas vadībā tiek organizēti iknedēļas Comedy Latvia brīvā mikrofona vakari, Vislatvijas tūres, slavenību cepieni, kā arī pasaulē zināmāko stand-up komiķu uzstāšanās Rīgā. Taču dažkārt viņa ir sastopama slepeni vadot nestandarta tipa pasākumus, kā piemēram, Street Food Latvia veidotos “Bingo vakars Angārā”.

Rūdolfs Kugrēns

Pašlaik viens no zināmākajiem un aktīvākajiem jaunajiem komiķiem. Rūdolfs ir priecējis publiku visā Latvijā ar jau 5 solo izrādēm “Ikdieņi”, “Versus”, “Fiasko”, “NēNuJā” un “Plezīrs”, kurās viņš runā par lietām, kas ir gan sabiedriski, gan politiski aktuālas. Rūdolfs iemanotijs plašākas publikas atpazīstamību piedaloties un veidojot Sarunu festivāla “Lampa” politiķu cepienu. Viņš ir uzstājies arī Amsterdamā, Tallinā, Londonā un Edinburgā. 

Jānis Kreičmanis

 

Ar stand up komēdiju nodarbojas kopš 2016.gada. Pa šo laiku viņš ir paspējis uzstāties Latvijas lielākajos festivālos, pilsētas svētkos, kā arī iesildījis komiķi Rūdolfu Kugrēnu viņa 2019.gada tūrē “Plezīrs”. Ja jums šķiet, ka jau esiet dzirdējuši visu par ģimeni vai attiecībām, jūs maldāties. Jānis ļoti asprātīgi un enerģiski izklāstīs savu personīgo pieredzi un izteiks viedokli par jūsējo. Viedokļa podkāsta “Kreiča Podkāsts” veidotājs.

Denis Tulpe

Visrižākais Comedy Latvia biedrs. Denis uzstājas jau no tālā 2014. gada, un ir paspējis izbraukāt teju visu Latviju, uztājoties gan uz lielām, gan mazākām skatuvēm. Denis savos jokos mēdz iepīt visdažādākās tēmas, sākot ar ikdienišķām attiecībām un beidzot ar heroīnu, bet, lai arī par ko būtu joks, nekad nedzirdēsi viņu lamājamies uz skatuves.

Maksims Trivaškevičs

Patīk stāstīt jokus un iesaistīt tajos publiku. Pamanījies līdz asarām sasmīdināt publiku visā Baltijā. Divu humoristisku grāmatu autors.

Jack Everitt

Best described as a grumpy old man in the body of a guy who looks like a child. From the UK, Jack abandoned the Queen in search of beautiful people in the east. Despite their beauty they still do stupid and questionable things and Jack highlights this as well as his inability to act normally in public. Before this, Jack worked on BBC Radio in London, winning several national awards and yes… that is his real voice.

Aleksandrs Guzenko

Nodarbojas ar stand-up komēdiju kopš 2014. gada. Aleksandrs visbiežāk dzirdams stāstām par savu privāto dzīvi vai improvizējot ar publiku. Viņš ir ļoti aktīvs pasākumu vadītājs, kas spēj pielāgoties jebkurai situācijai. Vispilgtāk viņa dažādību varēja novērot vadot Latvijas televīzijas bērnu raidījuma “Brīnumu laboratorija”. Aleksandrs ir uzstājies visā Latvijā, daudzviet Krievijā, kā arī Skotijā, Lietuvā un Igaunijā.

Kalvis Troska

Ar standup komēdiju bez pārtraukuma nodarbojas kopš 2014. gada. Joko par tēmām, par kurām citi izvēlas nerunāt. Uzpūš no mušas ziloni un tad ar ziloni veic neaprakstāmas darbības. Dzīves mērķis – uzrakstīt pasaulē labāko joku.

 

Louis Zezeran

Comedy Latvia co-founder and bringer of stand-up comedy to the Baltics. At first glance Louis strikes you as a typical sun-drenched Australian. His enthusiasm makes you think that just a moment ago he had wrestled a crocodile, he is a fun guy with a ravenous appetite for life.His car and the desperate search for human intimacy are the main motivators in Louis’s life. He respects feelings, both good and bad and greatly appreciates Estonians’ ability to enjoy the moment and value their own culture. With stand-up, both on stage and behind the scenes, he can give something back to the country he has come to love so much.

 

 

Visi mūsu komiķi ir talanta pilni mākslinieki, kuri var labi papildināt gan jūsu privātos pasākumus, gan reklāmas projektus. Ja jums rodas jautājumi vai lielāka interese par kāda komiķa spējām vai izdarībām droši rakstiet mums e-pastu uz info@comedylatvia.lv vai nekautrējaties zvanīt uz kādu no minētajiem numuriem +371 29882800 (LV) vai +372 55953996 (ENG).