Par mums

Comedy Baltics, tāpat kā valdība, jums aiz muguras nolēma, ka no 2014.gada, jūsu stand-up comedy vajadzības nodrošinās jauni cilvēki ar tām pašām sejām un izdarībām kā 2013.gadā, bet tagad zem nosaukuma Comedy Latvia.

Tas nozīmē, ka būs ar vien vairāk stand-up comedy pasākumi latviešu valodā, aptuveni reizi mēnesī vai divos iemīļotais english comedy night ar Louis Zezeran un viņa vispasaules komiķu pūru, kā arī open mic nights jeb brīvā mikrofona vakari, kuros jūs arī paši varēsiet izmēģināt, savu dzērumā izdomāto joku spēku. Ja vēlies pieteikties uz iknedēļas brīvo mikrofonu atsūti mums e-pastu.

Comedy Latvia ir atzars no stand-up comedy pasākumu rīkotājiem Comedy Estonia un Comedy Finland, kas respektīvi Igaunijā un Somijā, jau no 2010.gada nodarbojas ar šī žanra popularizēšanu un attīstību. Visas šīs apvienības koncentrējās ne tikai uz vietējo komiķu izaugsmi, bet arī lielu, pasaulē zināmu stand-up comedy mākslinieku pasākuma veicināšanu visā Baltijā.

Šobrīd Rīgā esam uzņēmuši tādus humora dižgarus kā Eddie Izzard, Dylan MoranBill Bailey, Jimmy Carr, Michael Winslow (Police Academy) un citus.