Uzstāšanās

Comedy Latvia savas performances jums var nodrošināt gan jūsu privātajos, gan korporatīvajos saietos. Vairākiem mūsu komiķiem nav problēma uzstāties arī angliski vai krieviski, viņi jūtas gana brīvi un humorpilni visās trijās valodās. Mēs parasti laicīgi tiekamies ar jums pirms ieplānotā pasākuma, lai būtu pārliecināti, ka spēsim uzstāties visaugstākajā kvalitātē.

Lai sazinātos ar mums droši rakstiet e-pastu uz info@comedylatvia.lv vai zvaniet uz kādu no minētajiem numuriem +371 29396305 (LV) vai +372 5595 3996 (ENG)

Mūsu Pieprasītākie Pakalpojumi

Vakara Vadītājs

Piedāvājam asprātīgus un enerģiskus komiķus kā vakara vadītājus. Comedy Latvia ir liela pieredze pasākumu vadīšanā ne tikai dažādos korporatīvajos vakaros, bet arī publiskās ceremonijās un privātās ballītēs. No vadītāja variet sagaidīt pasākumam izstrādātu vakara plānu, galantu runu iesākot vakaru, uzticamu pavadoni citiem runātājiem un stand up uzstāšanos vakara izskaņā.

Līdz 30 minūšu uzstāšanās

Divi vai trīs komiķi uzstājas un izklaidē jūsu viesus pēc vakariņām, kas ir vispiemērotākais laiks priekšnesumam, jo atšķirībā no mūzikas grupas, stand-up comedy nepieciešama visa jūsu publikas uzmanība. Uzstāšanās aizņem tieši tik daudz laika, lai jūsu viesi varētu izbaudīt izklaidētājus un pēcāk nepārguruši atgriezties pie savām sarunām.

Līdz 15 minūšu uzstāšanās

Viena komiķa stand-up comedy izpildījums, kas ir labs papildinājums priekšnesumu pilnam vakara. Ļoti labs risinājums, kad jāsāk pasākums uz jautras nots un visbiežāk šo uzstāšanos ieplāno dienas sākumā, kad tikko ierodas viesi, tieši pēc pusdienas pārtraukuma, kad nepieciešama jauna elpa vai pirms vakara galvenā priekšnesuma.

privateevents

Golden Hammer 2013 vakara vadītājs Louis Zezeran

Klientu Atsauksmes

“Thank you very much! Your Comedy Club was professionally run and funny. The client and I enjoyed it very much. We hope to have more of your performances in the future” – Jaanus Jegorov, Eventmasters, Estonia

“Stand-up show was tailored well to us and was able to surprise our demanding audience.” – Financial Institution, Helsinki, Finland

“Stewart´s performance was magnificent” – Aira Tammemäe, manager of Sales Conference 2013, Äripäev

“The performance was great and the audience loved it. – Karit Kaasik, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool”

Padomi Lieliskam Vakaram

Ja jūs plānojiet izmantot stand up comedy savam pasākumam ir pāris lietas, kuras variet savlaicīgi noskaidrot, lai uzstāšanās noritētu pavisam veiksmīgi. Tiekoties ar klientiem mēs parasti izejam cauri visiem šiem punktiem: