Uzstāšanās

Comedy Latvia komiķi savus stand-up priekšnesumus tagad nodrošina arī jums ērtakajā digitālajā platformā, gan jūsu privātajos, gan korporatīvajos zvanos. Mūsu komiķiem nav problēma uzstāties latviski, angliski vai krieviski, jo viņi jūtas gana brīvi un humorpilni visās trīs valodās.

Uzziniet vairāk kādi komiķi pieejami uz jums labāko datumu un kādas ir katra piedāvājuma cenas, rakstot e-pastu uz zukovskis@comedylatvia.lv vai zvanot uz  +371 22019994 (Edgars Žukovskis)

Mūsu Pieprasītākie Pakalpojumi

Zoom vakara vadītājs

Piedāvājam asprātīgus un enerģiskus komiķus kā Zoom vakara vadītājus. Comedy Latvia ir liela pieredze pasākumu vadīšanā ne tikai dažādos dzīvā digitālājos korporatīvajos vakaros, bet arī publiskās ceremonijās un privātās ballītēs.

25 minūšu uzstāšanās

Viena komiķa stand-up comedy izpildījums ar orģinālsaturu par jūsu uzņēmumu, kas ir kā negaidīts pārsteigums stundu garā darba sapulcē. Ļoti labs risinājums, kad jābeidz zvans uz jautras nots.

15 minūšu uzstāšanās

Viena komiķa stand-up comedy izpildījums, kas ir kā atelpa stundu garā darba sapulcē. Ļoti labs risinājums, kad jāsāk pasākums uz jautras nots un visbiežāk šo uzstāšanos ieplāno zvana sākumā vai vidū.

privateevents

Golden Hammer 2013 vakara vadītājs Louis Zezeran

Klientu Atsauksmes

“Thank you very much! Your Comedy Club was professionally run and funny. The client and I enjoyed it very much. We hope to have more of your performances in the future” – Jaanus Jegorov, Eventmasters, Estonia

“Stand-up show was tailored well to us and was able to surprise our demanding audience.” – Financial Institution, Helsinki, Finland

“Stewart´s performance was magnificent” – Aira Tammemäe, manager of Sales Conference 2013, Äripäev

“The performance was great and the audience loved it. – Karit Kaasik, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool”